fbpx Skip to content

Patrioti mě za dobu své působnosti mile překvapili. Líbí se mi jejich pracovitost, komunikace i opravdový a aktivní zájem o zkvalitnění života v našem městě.  Navíc mají v čele sympatického mladého člověka, který na jednu stranu profesionálně, citlivě a s rozumem dokázal čelit náročným výzvám uplynulých dvou let a na druhou stranu ho často můžeme vidět v roli běžného Krnovana, ať už na koncertu, nebo třeba při sběru odpadků. Bylo by škoda odbočit z již nadějně vyšlápnuté cesty, proto „hodím šestku“!

V komunálních volbách podporuji stranu Krnovští patrioti. Ve vedení města se osvědčila, zavádí progresivní prvky komunikace a řízení. Věřím, že tomu tak bude i nadále, ve prospěch občanů města Krnova.

Když se volí kdekoliv politice, nové tváře jsou osvěžující a zároveň jsou velkou neznámou. Patrioti mají za sebou jedno volební období možnosti ovlivnit dění v Krnově. Každý, nechť si to vyhodnotí, jak se jim dařilo. Osobně se vracím do města jen čas od času a vidím pozitivní  posun v kultuře a v rázu města. Následující 4 roky budou složité a město potřebuje hlavně racionální manažery. Jakmile Patrioti vyhrají, budu jim držet pěsti, ať posouvají město vpřed jako doposud.

Rád bych za sebe podpořil v komunálních volbách stranu Krnovští patrioti. Byl jsem s dosavadním vedením města, jeho prezentací a otevřenou komunikací velmi spokojen. Zároveň jsem hrdý na to, jak se naše město postavilo k pomoci ukrajinským uprchlíkům. Na kandidátce jsou lidé, které znám a věřím jim, jako napřiklad pan doktor Ivo Hama, nebo dosavadní starosta pan inženýr Tomáš Hradil.

Velmi oceňuji dobrou komunikaci Patriotů prostřednictvím moderních sociálních sítí a nástrojů i médií s celostátní působností. Díky tomu vnímám čím mé rodné město žije i ve vzdálených místech, kde pracuji a myslím , že to přispívá i k propagaci města a regionu a pomůže při řešení jeho problému .

Vedení skupiny, týmu a v případě patriotů i města nikdy není jednoduché. Mít kolem sebe dobrý tým lidí, kteří mají vzájemně velmi dobré vztahy, rozumí si v rozhodování a plánování je v dnešní době dle mého názoru čím dál více vzácné. A já jsem rád, že patrioti takový tým lidí mají. Myslím že za celé funkční období odvedli pro naše město skvělou práci, ať už některá rozhodování byla správná nebo nebyla, nic a nikdo není dokonalý, ale myslím že u patriotů většina správná byla. Proto je rozhodně hlasem podpořím protože si myslím že tým a lidé kteří v patriotech působí jsou to co naše krásné město potřebovalo a potřebuje i nadále. Vážím si jejich práce a úsilí a věřím, že své schopnosti a vize ve všech sektorech rozvoje a fungování města budou nadále využívat k jeho rozkvětu a rozvoji. Držím vám palce, věřím a těším se, že nadále budete tomuto městu dávat to co potřebuje.

Můj hlas dostanou poctiví, chytří lidé, kteří ví, co dělat s městem a co dělat pro lidi.

Patrioti určitě dostanou můj hlas.Jsou krásným příkladem pracovitosti a rozvoje Krnova na všech úrovních.Téším se na postupnou realizaci dalších projektů,které už mají připravené.Jsou za nimi reálné výsledky a to je impuls k tomu abych je znovu podpořil.

Chci podpořit jednotlivce: Zuzana Matelová

 

Krnov je pro mě synonymem domova. Veřím jen patriotům, že tento domov nejen nezničí, ale budou ho i nadále zvelebovat a vést správným směrem. Ráda vzpomínám na své dětství, ráda u nás v Krnově žiji a doufám, že to takto v budoucnu bude mít i má dcera.

Jsem moc rád, že mě Krnovští Patrioti přesvědčili o tom, že i v dnešní nelehké době lze dělat politiku slušně, poctivě a s velkým pracovním nasazením.
Přeji mnoho štěstí v nadcházejících komunálních volbách!  #zaKrnov

Krnováci pro Krnov. Poctivě, bez lží, s rozumem, respektem, soudností a láskou.

Chci, aby mé město, kterým Krnov je, vzkvétalo a bylo ve správných rukách.
Aby bylo dobrým domovem pro mě i mé děti. Věřím, že vám se to povede.

V Krnově jsem se narodil…možná i v Krnově jednou odejdu na druhý břeh, jako můj otec. Krnov je moje milované město a chci pro něj jen to nejlepší. Proto podporuji Krnovské patrioty.

Věřím Krnovským Patriotům. Již dlouho se snaží (např. prostřednictvím FB stránek) lidem přiblížit, co se v našem městě opravdu děje. Mají upřímnou snahu naše město změnit k lepšímu.

Ke Krnovu mám srdečný vztah a mé stárnutí ho prohlubuje. I přesto, že v něm nežiji, navštěvuji Krnov pravidelně. Vlastně lidi v něm – rodinu, známé, spolužáky ze základní školy i z gymnázia. Každé místo v něm mi připomíná různou událost mého mládí a je radost mé rodné město po mnoha letech najít. Nezměněné. A v těchto okamžicích se ptám sám sebe, zda je to vůbec dobře, že se toho moc nemění? A když už se něco mění, tak se jedná o počin poměrně kontroverzní.

Věřím, že se časem do Krnova vrátím. Nyní žiji v Olomouci, pracuji v Praze, pracovně cestuji po různých místech České republiky a Evropy. Trendem poslední doby, který se mně osobně velmi líbí, je snaha místních patriotů vzít odpovědnost do svých rukou. Nebát se, nemít sklopenou hlavu, neklanět se velkým politickým hráčům. Krnov má to štěstí, že má „Krnovské patrioty“, kteří jdou po hlavě do voleb. S cílem nezměnit svět, ale změnit dění v místě, kde žijí. Společně s rodinami a blízkými. A že nemají politické zkušenosti? Že je to semele? Možná je to semele, možná se budou učit za chodu, ale budou to činit s nejlepším vědomím a touhou mít lepší svět kolem sebe. Tou hlavní výhodou uskupení lokálních patriotů je fakt, že nejsou svázáni směry politických stran. Je jasné, že i v klasických politických stranách jsou místní rodáci a milovníci města, mají však pro mne jeden velký negativní aspekt – jsou svázáni směřováním strany. A jak víme, každé město a vesnice má své výzvy, radosti a problémy, které jsou daleko od lidí sedících v partajích na Malé Straně.

NE intrikářské politikaření, NE závislost na stranické ideologii, ale nadšení a upřímný zájem o rozvoj města. To je pro mě komunální politika a s nezávislými nadšenci Krnovských patriotů z toho nebude šlamastyka, protože je vidět, že jejich jedinou ideologií je láska ke Krnovu.

Chtěl bych, aby se z Krnova stalo skutečné cyklistické město: aby na hlavních ulicích byly zřízeny cyklopruhy, byla vybudována cyklostezka do průmyslové zóny a konečně zajištěn bezpečný průjezd kolem Petrova rybníka na Slezské magistrále. Proto podporuji Krnovské patrioty.

Největším bohatstvím společnosti jsou pracovití lidé, kteří mají za sebou výsledky jak ve své profesi, tak v práci pro své město. Krnovští patrioti mají ve svém středu řadu takových osobností. Určitě budou mezi těmi, kterým dám svou důvěru v říjnových komunálních volbách.

Jako člověk s kořeny v Krnově vyjadřuji sympatie Krnovským patriotům. Držte se, fandím vám.

Chci podpořit jednotlivce: Tomáš Hradil

Podporuji Krnovské patrioty, protože mi záleží na tom, aby byl Krnov příjemným místem pro život.

Lidem jako Vy se nedá než držet palce a fandit, protože bojují za své město. Jen tak dál.

Napište nám

    dle zásad ochrany osobních údajů

    zde na Zdi patriotů.

    Back To Top