skip to Main Content

Na rozdíl od tradičních stran se nemůžeme spolehnout na finance pražských centrál a tak se obracíme na vás, naše podporovatele. Můžeme mít skvělý program i kandidátku, ale pokud nebudeme mít dost prostředků na kampaň, konkurence nás převálcuje. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám umožní distribuci novin, letáků, plakátů nebo plachet. Na oplátku pozveme na kávu, nabídneme tričko, samolepku nebo banner. Jsme transparentní! Pro financování naší kampaně máme vytvořen transparentní účet, můžete tak průběžně sledovat, na co vaše příspěvky použijeme.

Číslo našeho účtu: 2001417501 / 2010 (Fio banka, a.s.)

Díky Vašim příspěvkům:
 • za 200 Kč vyrobíme banner na plot nebo balkón
 • za 300 Kč oslovíme na internetu až 1000 lidí
 • za 500 Kč vytiskneme a vylepíme náš plakát minimálně na pěti místech
 • za 1000 Kč vytiskneme a rozneseme až 1000 letáků
 • za 2000 Kč nakoupíme lokální produkty pro kontaktní kampaň
 • za 5000 Kč pokryjeme pětinu nákladů na tisk a distribuci novin

Uvedené částky jsou orientační, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.
K příspěvku nad 1000 Kč máme pro prvních deset dárců knihu „Jak zvládnout práci manažera“ od krnováka Michala Pohludky. K příspěvkům od 500 Kč vám v případě zájmu darujeme tričko „Jsem krnovský patriot.“

Chci podpořit darem:

  Dar pošlu:

  Jsem:

  Daruji:

  Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.

  Kontaktní údaje:

  Vzkaz k daru:

  Krnovští patrioti, z.s. (IČ 06787690) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovávají Krnovští patrioti, z.s. na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na info@krnovstipatrioti.cz. Více o ochraně osobních údajů najdete na https://www.krnovstipatrioti.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/. Po potvrzení vám na zadaný e-mail budou doručeny instrkuce k daru.

  Back To Top