fbpx Skip to content

Kandidujeme jako nezávislí kandidáti pod hlavičkou sdružení SNK-ED. Na rozdíl od tradičních stran se ale nemůžeme spolehnout na finance ani jinou podporu pražských centrál. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, který nám umožní distribuci novin, letáků, plakátů nebo plachet. Na oplátku nabízíme tričko, tašku, samolepku nebo banner. Naši kampaň financujeme dle volebního zákona a to prostřednictvím sdružení SNK-ED, kterému postupně zasíláme vlastní prostředky (dary) na úhradu všech našich souvisejících nákladů na kampaň. Jsme transparentní. Pro veškeré vlastní prostředky, příjmy, dary i výdaje máme vytvořen transparentní účet.

Číslo našeho účtu: 2001417501 / 2010 (Fio banka, a.s.)

Díky Vašim příspěvkům:
 • za 200 Kč oslovíme stovky lidí na internetu 
 • za 300 Kč vyrobíme banner na plot nebo balkón
 • za 500 Kč vytiskneme a vylepíme náš plakát minimálně na pěti místech
 • za 1000 Kč vytiskneme a rozneseme až 1000 letáků
 • za 2000 Kč nakoupíme lokální produkty pro kontaktní kampaň
 • za 5000 Kč pokryjeme až pětinu nákladů na tisk a distribuci novin

Uvedené částky jsou orientační, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.
K příspěvkům od 500 Kč vám v případě zájmu darujeme tričko nebo plátěnou tašku. 

Chci podpořit darem:

  Dar pošlu:

  Jsem:

  Daruji:

  Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.

  Kontaktní údaje:

  Vzkaz k daru:

  Krnovští patrioti, z.s. (IČ 06787690) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovávají Krnovští patrioti, z.s. na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na info@krnovstipatrioti.cz. Více o ochraně osobních údajů najdete na https://www.krnovstipatrioti.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/. Po potvrzení vám na zadaný e-mail budou doručeny instrkuce k daru.

  Back To Top