fbpx skip to Main Content

Patrioti mě za dobu své působnosti mile překvapili. Líbí se mi jejich pracovitost, komunikace i opravdový a aktivní zájem o zkvalitnění života v našem městě.  Navíc mají v čele sympatického mladého člověka, který na jednu stranu profesionálně, citlivě a s rozumem dokázal čelit náročným výzvám uplynulých dvou let a na druhou stranu ho často můžeme vidět v roli běžného Krnovana, ať už na koncertu, nebo třeba při sběru odpadků. Bylo by škoda odbočit z již nadějně vyšlápnuté cesty, proto „hodím šestku“!

V komunálních volbách podporuji stranu Krnovští patrioti. Ve vedení města se osvědčila, zavádí progresivní prvky komunikace a řízení. Věřím, že tomu tak bude i nadále, ve prospěch občanů města Krnova.

Když se volí kdekoliv politice, nové tváře jsou osvěžující a zároveň jsou velkou neznámou. Patrioti mají za sebou jedno volební období možnosti ovlivnit dění v Krnově. Každý, nechť si to vyhodnotí, jak se jim dařilo. Osobně se vracím do města jen čas od času a vidím pozitivní  posun v kultuře a v rázu města. Následující 4 roky budou složité a město potřebuje hlavně racionální manažery. Jakmile Patrioti vyhrají, budu jim držet pěsti, ať posouvají město vpřed jako doposud.

Rád bych za sebe podpořil v komunálních volbách stranu Krnovští patrioti. Byl jsem s dosavadním vedením města, jeho prezentací a otevřenou komunikací velmi spokojen. Zároveň jsem hrdý na to, jak se naše město postavilo k pomoci ukrajinským uprchlíkům. Na kandidátce jsou lidé, které znám a věřím jim, jako napřiklad pan doktor Ivo Hama, nebo dosavadní starosta pan inženýr Tomáš Hradil.

Velmi oceňuji dobrou komunikaci Patriotů prostřednictvím moderních sociálních sítí a nástrojů i médií s celostátní působností. Díky tomu vnímám čím mé rodné město žije i ve vzdálených místech, kde pracuji a myslím , že to přispívá i k propagaci města a regionu a pomůže při řešení jeho problému .

Vedení skupiny, týmu a v případě patriotů i města nikdy není jednoduché. Mít kolem sebe dobrý tým lidí, kteří mají vzájemně velmi dobré vztahy, rozumí si v rozhodování a plánování je v dnešní době dle mého názoru čím dál více vzácné. A já jsem rád, že patrioti takový tým lidí mají. Myslím že za celé funkční období odvedli pro naše město skvělou práci, ať už některá rozhodování byla správná nebo nebyla, nic a nikdo není dokonalý, ale myslím že u patriotů většina správná byla. Proto je rozhodně hlasem podpořím protože si myslím že tým a lidé kteří v patriotech působí jsou to co naše krásné město potřebovalo a potřebuje i nadále. Vážím si jejich práce a úsilí a věřím, že své schopnosti a vize ve všech sektorech rozvoje a fungování města budou nadále využívat k jeho rozkvětu a rozvoji. Držím vám palce, věřím a těším se, že nadále budete tomuto městu dávat to co potřebuje.

Můj hlas dostanou poctiví, chytří lidé, kteří ví, co dělat s městem a co dělat pro lidi.

Patrioti určitě dostanou můj hlas.Jsou krásným příkladem pracovitosti a rozvoje Krnova na všech úrovních.Téším se na postupnou realizaci dalších projektů,které už mají připravené.Jsou za nimi reálné výsledky a to je impuls k tomu abych je znovu podpořil.

Chci podpořit jednotlivce: Zuzana Matelová

 

Krnov je pro mě synonymem domova. Veřím jen patriotům, že tento domov nejen nezničí, ale budou ho i nadále zvelebovat a vést správným směrem. Ráda vzpomínám na své dětství, ráda u nás v Krnově žiji a doufám, že to takto v budoucnu bude mít i má dcera.

Jsem moc rád, že mě Krnovští Patrioti přesvědčili o tom, že i v dnešní nelehké době lze dělat politiku slušně, poctivě a s velkým pracovním nasazením.
Přeji mnoho štěstí v nadcházejících komunálních volbách!  #zaKrnov

Krnováci pro Krnov. Poctivě, bez lží, s rozumem, respektem, soudností a láskou.

Chci, aby mé město, kterým Krnov je, vzkvétalo a bylo ve správných rukách.
Aby bylo dobrým domovem pro mě i mé děti. Věřím, že vám se to povede.

Back To Top