skip to Main Content

Povolání: OSVČ, provozovatel Kofola music clubu Krnov a řidič SSZ

Martin Hradečný

Martin Hradečný je ikonou a osobností krnovského veřejného prostoru. Dlouhá léta provozuje Kofola Music Club (dříve Rocker). Kolik měst o velikosti Krnova se může pyšnit takovým hudebním klubem? Kolik měst mohlo hostit kapely světového formátu, jako např. Sepultura, Slade, Smokie či Nazareth. Sami to možná nedokážeme docenit. Proč se rozhodl kandidovat do zastupitelstva?

„Těch důvodů je určitě více, ale základní je ten, že chci napomoci kulturním akcím v Krnově a okolí. Myslím, že díky své 35-ti leté zkušenosti v oboru bych mohl mnohé změnit k lepšímu. Jsem odpůrcem jakýchkoliv politických stran a zastáncem schopných lidí, kterým není Krnov lhostejný. Vedení města by mělo být o lidech schopných a jejich spolupráci, která by měla vést především k tomu, aby z našeho města přestali odcházet mladí lidé. Jsem přesvědčený, že strany spolupráci rozbourávají než aby ji stmelili a vytváří zbytečné konflikty.“

Martin do našeho týmu přišel s myšlenkou vybudování stálé scény / pódia, které by usnadnilo konání kulturních (nejen hudebních) akcí. Zapojil se také do diskusí o oživení centra města, což je téma, které s kulturou výrazně souvisí.

collage-hradecny

Je členem Akademie populární hudby, která uděluje ceny Anděl. V Krnově se podílí na práci kulturní komise a komise pro přípravu Krnovských hudebních slavností. Vedle pořádání koncertů působí také jako DJ, občas zvučí hudební produkce a jeho MC Music Production pořádá výpravy na muzikály a koncerty mimo naše město.

Martin Hradečný je ženatý, má dvě děti Martinu a Michaela. Působí už 35 let v legendární formaci Proxima. Rekreačně se věnuje sportu, plavání, cyklistice, nohejbalu a lyžování.

Back To Top